Kontakt

Reg.nr: 11896241
REVIN GRUPP OÜ
Telefon
+372 32 20 238
E-post
info@revingrupp.eu
Aadress
Kastani pst. 10, Rakvere
44307 Lääne-Virumaa
Kristjan Madisson
Juhataja
+372 5569 3619
kristjan@revingrupp.eu
Mikk Jalak
Eelarvestusosakonna juht
+372 5044 590
mikk@revingrupp.eu
Andres Tärno
Eelarvestaja
+372 5299 172
andres@revingrupp.eu
Silver Nurmsalu
Projektijuht
+372 5662 1411
silver@revingrupp.eu
Rando Tikkerber
Projektijuht
+372 5901 3553
rando@revingrupp.eu
Erkki Stepanov
Projektijuht
+372 5110 117
erkki@revingrupp.eu
Piret Umbaed
Raamatupidaja
+372 3220 238
info@revingrupp.eu
Gerli Madisson
Kinnisvaraarenduse projektijuht
+372 5141 973
gerli@revingrupp.eu
Taivi Toommägi
Ostujuht
+372 5341 0972
taivi@revingrupp.eu
Käbi Kreisman
Projektijuhi abi
+372 5819 2288
k2bi@revingrupp.eu
Andre Liiva
Projektijuht, ehitusinsener
+372 5092 323
andre@revingrupp.eu
Tauno Proosa
Töödejuht
+372 5168 046
tauno@revingrupp.eu
Veiko Murd
Objektijuht
+372 5276 510
veiko@revingrupp.eu
Ervin Võrk
Objektijuht
+372 5153 006
ervin@revingrupp.eu
Valmar Tuur
Objektijuht
+372 5683 1424
valmar@revingrupp.eu
Ergo Rebane
Objektijuht
+372 5599 0024
ergo@revingrupp.eu
Tristan Rehelem
Objektijuhi abi
+372 5648 6112
tristan@revingrupp.eu
Raivo Saar
Objektijuht
+372 5656 1751
raivo@revingrupp.eu
Elvo Hansen
Projektijuhi abi
+372 56 893 881
elvo@revingrupp.eu

Jõudlus, mis peitub
koostöös

Revin Grupp tegeleb peamiselt peatöövõtuga. Oma suurimaks tugevuseks peame kogu ehitusprotsessi läbimõeldud juhtimist, mis hoiab kokku nii tellija närve, aega, kui ka raha tegemata jäävate vigade arvelt. Meie ulatuslik allhankevõrgustik koosneb pikaajalistest partneritest, keda saame usaldada nii üldehitus kui eritöödes. Sellepärast olemegi Revin Grupp, mitte lihtsalt Revin.